sobota, 18 czerwca 2016

Płyn micelarny Diamond Cellular

Witajcie!
Zapewne wiecie,  że czas sesji dla studenta jest idealnym czasem na wyszukiwanie sobie różnych BARDZO, ale to BARDZO WAŻNYCH  zajęć :) Już  posprzątałam to teraz czas na recenzje dla Was :)
Dzisiejszym bohaterem będzie Płyn micelarny- Diamond Cellular
Co pisze producent na temat tego kosmetyku? 
"Luksusowy preparat oczyszczający, tonik i płyn do demakijażu w jednym, z dodatkiem białych diamentów. Wykorzystuje technologię komórkową dla delikatnego i prostego oczyszczania bez konieczności spłukiwania."Płyn ma plastikową , przeźroczystą buteleczkę o pojemności 200 ml. Cena regularna to 69,90 zł, jednak jest bardzo często na promocji za 39,9 zł , czasami nawet mniej :) Ja swój wybrałam w Bonusie Dla Urody za 4,5 zł :) A co to Bonus Dla Urody ? Tak w skrócie to za składanie zamówień otrzymujemy nagrody ;) 


Płyn ten pochodzi z serii diamentowej Diamond Cellular, która dedykowana jest dla Pań 40+ , jednak  możemy go stosować w każdym wieku.  Jak widać płyn jest w plastikowej butelce z pompką, co pozwala na higieniczne użytkowanie i przede wszystkim łatwość w użytkowaniu. Jedyny minus tej pompko to, to że strzela w "przód " i czasami leciał ten płyn w świat :D Płyn ma delikatny, neutralny zapach. Jest on delikatny i nie podrażnia oczu. Radzi sobie ze zmywaniem mocnego makijaż, jednak przy zmywaniu trwałego tuszu, musiałam trochę się natrzeć, ale w ostateczności poradził sobie :) Cerę pozostawia miłą w dotyku. Cena może wydawać się wysoka, ale patrząc na to, ze na rynku podobne płyny mają o wiele wyższą cenę  to cena jest w porządku.  :) Wiecej mnie tu:
E-mail: projectlidermanager@gmail.com
Facebook- Aleksandra Ori
Instagram @pantomimka
Snapchat: paniboaJeszcze tylko pozamiatam pustynie i siądę do nauki! :) 
Miłego i słonecznego weekendu! Brak komentarzy:

Prześlij komentarz